בלוגים וכתבות

בקטגוריה זו ניתן לקרוא ולהעלות בלוגים אישיים או כתבות שכתבתם בנושאים שונים כגון: הומור, דיעות, חו"ל, פוליטיקה, ספורט, טבע, מוזיקה, אהבה וכ"ו. לפרסום כתבתך לחץ כאן

התמונה של אנונימי

האם יצא לכם לאחרונה להסתכל על ציור, באמת להסתכל, לא לעבור לידו ברפרוף, מעט יודעים, אבל לכל ציור יש סיפור משלו, האמנים שמציירים את הציורים הללו מציירים בעצם את מה שהלב שלהם מרגיש, את החוויות שלהם מהחיים, את היום יום, את הקשי

התמונה של אנונימי

התמונה של yogev

חיתוך בלייזר הפך להיות אחד השירותים הנפוצים ביותר בקשת רחבה של תחומים. למעשה מדובר בטכנולוגיה סופר מתקדמת במטרה לחתוך חומרים שונים הנמצאים בפסי הייצור בתעשייה.

התמונה של yogev

אחד מהמאפיינים של העידן שלנו הוא שאנחנו עובדים מאוד קשה. יש אנשים שקמים מוקדם ביותר בבוקר, עובדים שעות וחוזרים מאוחר בערב, מבלי שהם בכלל זוכרים לעצור וליהנות מידי פעם מהחיים.

התמונה של yogev

אנשים רבים אינם יודעים מהי התקשורת החזותית וסבורים שמדובר על שם נוסף לתחום העיצוב הגרפי או תחום לימודי התקשורת. לא אלו ולא אלו צודקים בהשערתם.

התמונה של yogev

אומנות היא חלק בלתי נפרד מהחיים, היא נמצאת בכל פינה, לצד האומנים הרבים המפיצים את יצירותיהם.

התמונה של yogev

אם בעבר הורגלנו לקנות מכשירי חשמל שימושיים בעיצוב בסיסי, כיום הכל השתנה. מאמר זה יעזור גם לכם לעצב את המטבח שלכם כגלריה לאמנות ולהפכו לחלל אשר כיף ונעים לשהות בו מעבר לסיפוק צרכי המזון.

התמונה של yogev

האדם היא יצור יצירי ויצירתי ולמקות שיש בינינו כאלה שיותר, וחלק מאיתנו הם פחות, אחרי הכל כולנו נוצרנו בצילו של האל היוצר הגדול מכולם, ובכולנו אותו ניצוץ של יצירה.

התמונה של yogev

תקשורת חזותית מהווה חלק גדול מהחיים המודרניים. כיום ניתן לראות תקשורת חזותיות בכל מקום: בין אם בעיתונים, באריזות של מוצרים ובשלטי חוצות ובין אם בתוכניות טלוויזיה, סרטים ובאתרי אינטרנט.

התמונה של אין עוד מלבדו

נכון, השם נשמע מפחיד.. ואולי מה זה בכלל קשור ליצירה עברית השם הזה?

כניסה

CAPTCHA
בדיקה האם אתה רובוט או אנושי

חיפוש מותאם

סינון תוצאות חיפוש